Before Header
After Navigation

विपन्न तथा टुहुरा बालबालिकाहरूलाई शैक्षिक सामाग्री वितरण

सुवास नेपाली, डोटी
डोटीको दिपायल सिलगढी नगरपालिका वडा नम्बर ७ ले विपन्न तथा टुहुरा बालबालिकाहरूलाई शैक्षिक सामाग्री वितरण गरिएको छ । दिपायल सिलगढी नगरपालिका वडा नं ७ का १ सय जना विपन्न तथा टुहुरा बालबालिकाहरूलाई शैक्षिक सामाग्री वितरण गरिएको हो ।

Sagan sahari bhawan nirman aayojana

शैक्षिक सामाग्री अभावमा विद्यालय जानबाट वञ्चित हुन नपरोस् भन्ने उद्देश्यले नगरपालिकाको आर्थिक वर्ष २०७८/७९ को स्वीकृत बजेट अनुसार वडाका विपन्न तथा टुहुरा बालबालिका अभिभावकहरूलाई सो सामाग्री वितरण गरिएको वडा अध्यक्ष कर्ण विष्टले बताउनु भयो । वडाका दैनिक हातमुख जोर्न समस्या भएका परिवारका बालबालिकाहरू शैक्षिक सामाग्री अभावमा विद्यालय छोड्नेको सङ्ख्यामा कमी ल्याउन यस कार्यले टेवा पु¥याउने नगर प्रमुख मञ्जु मलासिले बताउनु भयो ।

Shaileshwori
Loading...