पद्म पब्लिकको ७५ ओैँ बार्षिकोत्सब भव्यताका साथ सम्पन्न

89
Shaileshwori

मोहन ठकुल्ला, डोटी
डोटीको पद्म पब्लिक मुक्ति नारायण माध्यामिक विद्यालयले ७५ ओैँ बार्षिकोत्सव तथा हिरक जयन्ति विविध कार्यक्रम गरि मनाएको छ । यहीँ माघ ४ गतेबाट १२ गते सम्म विद्यालयले वार्षिकोत्सबको अवसरमा विभिन्न कार्यक्रम तथा खेलकुदको आयोजना गरेको थियोे । आज विभिन्न सास्कृतिक कार्यक्रम सहित वार्षिकोत्सबको समापन गरिएको हो ।

कार्यक्रममा माघ ४ गते देखि १२ सम्म संञ्चालन भएका अन्तर विद्यालय स्तरीय खेलकुद प्रतियोगिता अन्तरगतका खेलहरुका प्रथम, दृतिय, तृतिय तथा सान्तोना पुरस्कार वितरण गरिएको छ । विद्यालयका उत्कृष्ट विद्यार्थी, जेहेन्दार विद्यार्थीलाई पुरस्कार र विभिन्न विधाका छात्रवृत्ति पनि विद्यार्थीलाई वितरण गरिएको छ । विद्यालयलाई विभिन्न क्षेत्रबाट योगदान पुर्याउने संघसंस्था तथा व्यक्तिहरु सम्मान तथा कदर पत्र दिएको विद्यालयका सहायक प्रध्यानाध्यापक हिक्मत शाहील बताउनुभयो

। विद्यालयले रोजगार मूलक शिक्षामा जोड दिनु पर्ने कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि, जिल्ला समन्वय समिती प्रमुख लक्ष्मण सिंहले बताए । प्रतिस्पर्धाको समय भएकाले विद्यालयले प्रतिस्पर्धा गर्न सक्ने खालका विद्यार्र्थी उत्पादन गर्नु पर्ने उहाले बताउनुभयो । पढाइमा राम्रा विद्यार्थीको रोजाई विदेश पर्ने गरेको बताउदै त्यसलाई रोक्नु आजको आवश्यकतता भएकोे उहाँले बताउनुभयो ।

विद्यालयलाई आगामी दिनहरूमा देशकै नमुना विद्यालयको रूपमा चिनाउन तर्फ विद्यालयको टिम लागि रहेको प्रधानाध्यापक केशवराज ओझाले बताए ।

Sujang New
Leave A Reply

Your email address will not be published.