काेराेना सान्तिकाे कामना सहित शैलेश्वरी मन्दिरमा दिप प्रज्वलन्

डाेटी : कोरोना भाईरस को बिश्वव्यापी संक्रमण फैलिरहेको वर्तमान आस्थामा विश्व सान्तिकाे कामना सहित शैलेश्वरी मनदिरमा दिप प्रज्वलन गरिएको छ।

अाइतबार साँझ जिल्लाकाे दिपायल सिलगढी नगरपालिकामा अबस्थित शैलेश्वरी मन्दिरमा
विश्व कोरोना भाइरसको चपेटामा परेको बेला कोरोनाको कारण मृत्यु हुनेको संख्या दैनिक बढिरहेकाे बेला विश्व महामारीको रुपमा फैलिएको कोरोनाले विश्वमा मच्चाएको विन्डबाट छुटकारा र विश्व शान्तिको कामना गर्दै शैलेस्वरी युवा क्लब को आयोजनामा दिप प्रज्वलन गरिएको छ।

कोरोनाको प्रभावले परेको देशमा शान्ती र सम्पुर्ण कोरोना ग्रसित बिरामिहरू को स्वास्थ्य सिघ्र लाभको कामना तथा भाइरसको कारण मृत्यु भएकाहरुको आत्माको शान्तिको कामना गर्दै दिप प्रज्वलन गरेका शैलेश्वरी युवा क्लबका अध्यक्ष राेहित रायमाझीले बताए ।

Sayalb

कोरोना बाट संक्रमितको शिघ्र स्वास्थ्य लाभ तथा मृत्यु भएका हरुको श्रद्दाञ्जली अपर्ण गदै दिप प्रज्वलन गरेको रायमाझीले बताए ।

Shaileshwori
Loading...