Before Header
After Navigation

मंसिर ९ गतेबाट आठौँ संस्करणको लिटिल फ्लावर क्रिकेट प्रतियोगिता हुँदै

कार्तिक २४,कैलाली । आठौँ संस्करणको लिटिल फ्लावर प्रमियर लिग २०८० मंसिर ९ गतेबाट सुरु हुने भएको छ । आज धनगढीमा पत्रकार सम्मेलनको आयोजना गर्दै आयोजक लिटिल फ्लावर स्पोर्टस क्लवले प्रतियोगिताबारे जानकारी गराएको हो । मङ्सिर ९ गतेबाट सुरु हुने प्रतियोगिता मङ्सिर २३ गते फाप्ला क्रिकेट मैदानमा हुने छ ।

Sagan sahari bhawan nirman aayojana

प्रतियोगिताको विजेताले २ लाख ५५ हजार ५ सय ५५ रुपैयाँ ट्रफि मेडल र प्रमाण पत्र पाउने छन् भने उपविजेताले १ लाख २८ हजार ट्रफि मेडल र प्रमाण पत्र पाउने छन् । प्रतियोगिताको सर्वोत्कृष्ट खेलाडीले १५ हजार, उत्कृष्ट बलर र व्याटरले जनही सात हजार ५ सय पाउने छन् । त्यस्तै उदयमान खेलाडीले ५ हजार एवम् र ट्रफि मेडल र प्रमाण पत्र पाउने छन् ।

प्रतियोगितामा काठमाडौँ, दाङ,रौतहट,कैलाली र कञ्चनपुरबाट १६ वटा टिम सहभागी हुने लिटिल फ्लावर स्पोर्टस क्लबका अध्यक्ष रामचन्द्र शाहीले जानकारी दिए । यस प्रतियोगितामा राष्ट्रिय खेलाडीहरूको समेत सहभागिता रहने शाहीले जानकारी दिए ।

Shaileshwori
Loading...