माओवादी केन्द्र वाईसिएल नेपाल डोटीको जिल्ला कमिटीको विस्तारित बैठक सम्पन्न

तेजु ओली /डोटी
सर्बोच्च अदालतले नेकपा एमाले र माओवादी केन्द्र नामका पार्टीहरु ब्युताएपछि संगठनमा माओवादी केन्द्र तिब्र रुपमा अगाडी बढेको छ । यसै क्रममा डोटीमा माओवादी केन्द्रको युवा संगठन वाईसिएल नेपाल ब्युतिएको छ र वाईसिएल नेपालको आफ्नो जिल्ला सम्मेलन गर्नको लागि आज बैठक बसेको छ ।

जिल्ला सदरमुकाम सिलगढीमा आयोजित कार्यक्रममा बैशाख २९ गते सम्मेलन हुने गरी जिल्ला संयोजक गोविन्द खड्काको संयोजकमा ५१ सदस्य समेति गरिएको जनाएको छ । पार्टीलाई नयाँ उचाईमा लैजानको लागि जिल्लामा क्रियाशीलता देखाएको मावोवादीका नेता भरत बोहराले बताउनुभयो । नागरीक स्थर सम्ममा पुगी पार्टीको बैचारीक राजनैतिक तथा सांगठनिक छविलाई नयाँ तरिकाले अगाडी बढाउने उहाले बताउनु भयो ।

Sayalb

उक्त कार्यक्रम योङ कम्युनिष्ट लिग वाईसिएलका जिल्ला संयोजक गोविन्द खड्का, प्रमुख अतिथि नेकपा माओबादीका जिल्ला अध्यक्ष जंग बि क, विशिष्ट अतिथिमा भरत बोहरा लगायतको सहभागितामा बैठक सम्पन्न भएको छ ।

Shaileshwori
Loading...