सायल गाउँपालिकामा एक घर भत्किदा दुई बाख्रा च्यापिए

डोटी : आईतवार विहान देखी परेको लगातार पानिले डोटीमा घर भत्किदा दुई बाख्रा पुरीएका छन् । साढे १२ बजेको समयमा जिल्लाको सायल गाउँपालिका–१ कौरडी गैतोलाका धौल्या दमाईको दुई तले घरको भित्ता भत्किदा गोठमा रहेका दुई बाख्रा च्यापिएर मरेको प्रहरीले बताएको छ ।

Sagan sahari bhawan nirman aayojana

अहिले घटना स्थलमा अस्थायी प्रहरी पोष्ट छपालिबाट प्रहरी सायक निरिक्षक रामदत्त पन्तको कमाण्डमा तिन जनाको टोली खटिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय डोटीका सहायक प्रवक्ता रबिन्द्र चन्दले बताउनुभयो । मानविय क्षति भने नभएको प्रहरीले जनाएको छ । दमाईको दश जना सदस्यको परिवार छ । घर भत्किएपछि अर्काको घरमा आश्रय लिनुपर्ने अवस्था आएको दमाईले बताए ।

यस्तै शनिवार साँझ ७ बजेतिर जिल्लाको बडीकेदार गाउँपालिका–१ गुजैलका धन बहादुर कलेलको घर भत्किएको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय डोटीका अनुसार घर भत्किदा र घरभित्र रहेका लत्ताकपडा, अन्नपात र भाडावर्तनमा क्षति पुगेको छ ।

Shaileshwori
Loading...