डोटी जिल्ला स्तरिय फुटबल प्रतियोगिता सुरु

तेजु ओली /डोटी

डोटी जिल्ला स्तरिय फुटबल प्रतियोगिता सिलगढीमा सूरु भएको छ । नया युवा नया सोच नेपाल नामक संस्थाको खेलकुद–मनोरञ्जन कार्यक्षेत्र अन्तरगत परिवर्तित युवा परिवर्तित सोच परिवर्तित राष्ट्र भन्ने मुल नाराका साथ आज बाट प्रतियोगिता सुरु भएको हो । बोगटान फुडसील गाउपालीका, जोरायल गाउपालीका लगाएतको आर्थीक सहयोग रहेको छ ।

Sayalb

असाजे २२ गते सम्म संञ्चालन हुने उक्त प्रतीयोगीतामा के.आइ.सिंह ,मोहनसी डिसेन्डेन्ट्स युनाइटेड नेपाल “बि”, मिलन चोक एफ सि, खप्तड बोइज, सिलगाउँ फुटबल क्लब, लंकन लायन्स, शिखर फुटबल क्लब र मोहनसी डिसेन्डेन्ट्स् युनाइटेड नेपाल “ए” गरी ९ वटा टीमको सहभागीता रहेको केन्द्रीय कार्यक्रम संयोजक बिनोद खत्रीले जानकारी दीनुभएको छ ।
यस्तै पछील्लो समय खेलकुद गतीबीधीहरु शुन्य जस्तै भएकाबेला स्थानीय तहलाइ घचघच्याउन र खेलाडीलाइ पनी खेल प्रतीको लगाब बढोस भन्ने हेतुले जिल्ला स्तिरीय फुडबल प्रतीयोगीताको अयोजना गरेको संस्थाका केन्द्रीय अध्यक्ष मुकुन्द दिप मडैले बताउनु भयो ।

कार्यक्रामा प्रमुख अतीथी रहनु भएका बोगटान फुडसील गाउपालीकाका अध्यक्ष कमल गडसीलाले खेलकुदले ब्यक्ती स्वस्थ मात्र नभएर देशलाइ चिनाउन सहयोग गर्ने बताउनु भयो । ब्यक्ती, समाज, हुदै देशलाइ समृद्ध बनाउनमा पनी खेलकुदको महत्वपुर्ण भुमीका हुने बताउदै सबै टीमलाइ शुभकामना दिनु भएको थियो ।

Shaileshwori
Loading...