एकिकृत अखिल नेपाल शिक्षक सङ्गठन डोटीको दोस्रो जिल्ला परिषद सम्पन्न

डोटी : एकिकृत अखिल नेपाल शिक्षक सङ्गठन (युएएनटिओ) डोटीको दोस्रो जिल्ला परिषद सम्पन्न भएको छ । दिपायल स्थित होटल वर्षामा एक समारोहका बिच सनिवार जिल्ला परिषद सम्पन्न भएको हो । कार्यक्रममा अध्यक्ष राम ऐरले पेशे वार्षिक प्रतिवेदन पेश गरेका थिए । उक्त प्रतिवेदन पारित भएको छ । सहभागि शिक्षकहरुले शिक्षकका विभिन्न समस्याहरु रहेको भए पनि सम्बोधन नभएको बताएका थिए । माओवादी केन्द्र सुदुरपश्चिम प्रदेश कमिटी सदस्य एवंम बोगटान फुड्सिल गाउँपालिकाका अध्यक्ष कमल गड्सिलाको प्रमुख आतिथ्यततामा सुरु भएको कार्यक्रमको अध्यक्षमा एकिकृत अखिल नेपाल शिक्षक सङ्गठन डोटीका अध्यक्ष राम ऐर रहेका थिए ।

Sagan sahari bhawan nirman aayojana

नेकपा माओवादी केन्द्रका प्रदेश कमिटी सदस्य खगेन्द्र साउद (केवि) जिल्ला सदस्य तेजबहादुर डुम्रेल, प्रेस सेन्टर डोटीका संयोजक कर्ण चन्द, विद्यार्थी नेता गणेशबहादुर बम कार्यक्रमका अतिथि थिए । कार्यक्रममा स्थानीय तहका पदाधिकारी, शिक्षक महासंघमा प्रतिनिधित्व गर्ने पदाधिकारी लगायत सङ्गठनमा आबद्ध र आस्थावान करिब ३ दर्जनभन्दा बढीको सहभागीता भएको थियो ।

Shaileshwori
Loading...