गुगलका सेवा ‘ग्लोबल’ प्रभावित

काठमाडौँ, भदौ ५

Sayalb

 गुगलको इमेलसहितका अन्य सेवा प्रभावित भएको छ । प्रभावले विश्वभरिका गुगल प्रयोगकर्ताले समस्या महसुस गरेका छन् ।
प्रयोगकर्ताले सामाजिक सञ्जालमा गुगलको सेवामा आएको समस्याबारे टिप्पणी गरेका छन् । प्रयोगकर्ताका अनुसार जीमेल भएर फाइल पठाउन समस्या देखिएको छ । फाइल संलग्न गर्दा लामो समय लाग्ने, संलग्न नहुने र धेरै समयसम्म पर्खेपनि असफल हुने समस्या देखिएको छ । बिहान ११ बजेदेखि उक्त समस्या पहिचान गरिएको छ ।
उक्त समस्या विश्वभरि अवलोकन गरिएको छ । तर कतिपय प्रयोगकर्ताले भने आफूले प्रयोग गर्दा कुनै समस्या भोग्नु नपरेको दाबी गरेका छन् । कोभिड–१९ को प्रकोपका बीच अधिकांश राष्ट्रमा कार्यालयले कर्मचारीलाई घरबाटै काम गर्ने अनुमति दिएको छ । यस्तोमा सन्देश आदानप्रदानको सबैभन्दा उपयुक्त र भरपर्दो माध्यम जीमेलमा आएको समस्याले काम नराम्ररी प्रभाबित भएको प्रयोगकर्ताले गुनासो गरेका छन् ।
समस्याबारे सम्बोधन गर्दै गुगलले अनुसन्धान गरिरहेको आजै अपरान्ह दुई बजेसम्म समस्याबारे अवगत् गराउने जनाएको छ । समस्या पहिचान गरेर समाधान हुने भए तात्कालै पुरानै अवस्थामा फर्किने गुगलले जनाएको छ ।

Shaileshwori
Loading...