बाग्मती प्रदेशद्धारा प्रधानमनत्री कप क्रिकेट टिमको घोषणा

प्रधानमन्त्री कप क्रिकेटको लागि बाग्मती प्रदेशले टिमको घोषणा गरेको छ । बाग्मती प्रदेशले प्रतियोगिताको लागि २५ सदस्सीय टिमको घोषणा गरेको हो ।

Sayalb

टिममा राष्ट्रिय टिमका पूर्व कप्तान पारस खड्का , कप्तान ज्ञानेन्द्र मल्ल ,पृथु बास्कोटा, इशान पाण्डे, आदील खान, आकाश थापा, बिभत्सु थापा, राम नरेश गिरि, नन्दन यादब र गौतम केसी रहेका छन् । त्यस्तै सुमित झा,अरियो पौडेल, सुवास खत्री, रिजन ढकाल,विपिन आचार्य, पवन गोपाल श्रेष्ठ, जितेन्द्र सिंह ठकुरी, दिपेश श्रेष्ठ, तिलक राज भण्डारी, राजेश रिमाल, संघर्ष पौडेल,विशाल फुयाल, प्रतिक श्रेष्ठ,नभिन यादब र तक्षक सिम्खडा रहेका पनि रहेका छन् ।

पुरुष प्रधानमन्त्री कप क्रिकेट माघ २ गतेबाट टियु क्रिकेट मैदान र मुलपानी क्रिकेट मैदानमा सुरु हुँदैछ । प्रतियोगितामा ३ विभागिय टोली सहित ७ प्रदेशको सहभागिता रहनेछ । प्रतियोगितामा सहभागी १० टोलीलाई २ समूहमा विभाजन गरिएको छ ।

Shaileshwori
Loading...